• W projekcie “Uwaga! Relacje!” skupiamy się na wzmacnianiu kompetencji uczniów i uczennic potrzebnych do budowania dobrostanu.

  • “Konflikt jest naturalnym zjawiskiem, warto go oswoić” – taka myśl przyświeca realizacji projektu pn. Dramą oswajamy konflikty rówieśnicze.

  • „Spokój Żyrafy” to pomysł na połączenie sił trzech metod: porozumienia bez przemocy, mindfulness i dramy stosowanej. Założeniem projektu było stworzenie programu warsztatów dla klas I-III, który pozwoli uczniom ćwiczyć samoregulację oraz szukać konstruktywnych sposobów na wyrażanie swoich uczuć i realizacje potrzeb.

  • Projekt realizowany od 2018 roku a jego celem jest rozwijanie umiejętności empatycznej komunikacji rówieśniczej w internecie (profilaktyka cyberprzemocy), a zarazem wzmacnianie równowagi między aktywnościami online i offline wśród uczniów klas 3-5 oraz 6-8 wybranych szkół podstawowych na terenie Warszawy. Cel ten realizowany jest poprzez organizację warsztatów, edukacyjnych escape roomów oraz szkoleń dla naczycieli/lek oraz opiekunów dzieci.

  • Głównym celem konsorcjum jest stworzenie Lokalnego Systemu Wsparcia w oparciu o istniejące placówki w celu przezwyciężania problemów dzieci i młodzieży, wyrównanie ich szans edukacyjnych i życiowych, wsparcie rodzin w pełnieniu właściwie swoich ról.

  • Głównym celem programu jest przeciwdziałanie przemocy rówieśniczej w internecie poprzez uświadomienie uczestnikom czym właściwie jest cyberprzemoc i jakie mogą być negatywne konsekwencji nieprzemyślanych działań w internecie i w relacjach wirtualnych.